VYUŽIJTE AKTUÁLNÍ NABÍDKU! Objednejte 10 balení a 1 balení vyjde zcela ZDARMA!

Jak si užít rybaření s dětmi?

S dětmi na ryby!

Pokud váš potomek projevil zájem rybařit, měli byste ho v této činnosti maximálně podpořit. Nejen, že se naučí trpělivosti a pečlivosti, ale hlavně bude na čerstvém vzduchu a získá kladný vztah k přírodě. Pravděpodobně si ani nevzpomene na mobil. Co bude budoucí malý rybář potřebovat?

Povolení je základ

Abyste vůbec mohli rybařit, je v prvé řadě potřeba získat rybářský lístek. Pro jeho získání je nutné složit rybářské zkoušky, na základě nichž se automaticky stáváte členem Českého rybářského svazu. Chcete-li lovit mimo svazový revír, je nutné si zakoupit povolenku. Dětem jsou jejich první rybářské krůčky usnadněny – v rámci praktické výuky mohou rybařit na rybářské povolení dospělého rybáře. Tímto si lov pod dozorem v klidu vyzkouší a jednoduše se přesvědčí, že je tento koníček bude bavit.

Základní vybavení

Druh vybavení se liší podle toho, co budete chtít chytat. Jiný druh prutů je vhodný na lov dravců, jiný na kapry či muškaření. Ovšem bez čeho se neobejdete, je metr a podběrák. Tyto pomůcky jsou jedny z povinného vybavení, které je nutné mít vždy s sebou. Další věcí, na niž je třeba se zaměřit, je výběr vhodné rybářské nástrahy. Zaměříme-li se na lov kaprovitých ryb, nejoblíbenější je boilies. Zejména dětem se bude líbit barevnost a tvary této univerzální rybářské nástrahy.

Rybářská nástraha, která zaručí úspěch

Naše rohlíkové boilies je vyrobeno a ručně vázáno ze skutečných čerstvých rohlíků. Na tuto nástrahu můžete chytat v jakémkoliv ročním období. Pokud ji zkombinujete s krmítkem, zvýšíte si šance na záběr okamžitě po náhozu. Používání boilies je velice snadné a rychlé. Stačí ho navléknout háček za šňůrku. Díky efektivnímu lisování vydrží kulička poměrně dlouho pod vodou, neboť měkne pozvolna. Navíc je nabarvena přírodními barvami a dipována nejmodernějšími technologiemi. S touto nástrahou se mladí rybáři nudit nebudou.

 

Zpět do obchodu