Pro obchodníky

Náš internetový obchod je určen pro koncové spotřebitele a pro maloobchodní i velkoobchodní partnery. Pro jednotlivé skupiny odběratelů poskytujeme odlišné cenové a platební podmínky. Zákazníci mohou být tedy fyzické osoby, organizace, fyzické osoby podnikající na základě živnostenského oprávnění nebo koncesní listiny, či právnické osoby.

Distribuce -  prodejny a velkoobchodní partněři

Dodávky zboží pro obchodníky se uskuteční na základě stejných obchodních podmínek a aktuálních cen uvedených u zboží (obchodníci mají množstevní slevy uvedené u jednotlivých položek). Každý prodejce uvidí ceny až po jeho registraci a přidělení zákaznické kategorie! Objednávku vytvořte až po našem ručním přidělení zákaznické kategorie. Všechny uvedené ceny jsou s DPH 15%.

Máte-li zájem o další prodej našeho zboží (proveďte standardní registraci a potom si napište žádost o přidělení zákaznické skupiny), nebo se chcete zařadit mezi naše prodejce napište nám třeba zde. Každý nový obchodník musí nejdříve předložit živnostenský list, adresu prodejny, popř. adresu www stránek obchodu.

Kolik zaplatíte za dopravu?

Pro naše zákazníky garantujeme, že nebudeme účtovat žádné manipulační, přepravní a jiné příplatky při objednávce nad 3000,-Kč.

Kdy a jak obdržíte objednané zboží

Při využití přepravy PPL a České pošty je doba doručení převážně 3 - 5 pracovních dnů od potvrzení objednávky, popř. od převodu peněz na bankovní účet prodávajícího. V den předání zboží přepravci zasíláme informační e-mail o odeslání s číslem zásilky (to naleznete i po přihlášení na svém účtu). U některého druhu zboží je délky expedice uvedena v textu. Všechny informace také naleznete po přihlášení na váš účet.

Jak se dostanete do našeho seznamu odběratelů?

Máte-li zájem o další prodej našeho zboží a zveřejnění v našem seznamu odběratelů, proveďte standardní registraci a potom si napište žádost o zařazení mezi odběratele, nebo máte-li zájem o reklamu na našich stránkách napište nám třeba zde. O zařazení prodejce rozhoduje výhradně provozovatel stránek.